Hollywood 30 Days

Hollywood 30 days Zayıflamaya yönelik kullanılabilen doğal kapsüllerdir. İçerisinde zayıflamaya ve metabolizma hızlandırmaya yönelik doğal bitki ekstraktları bulunmaktadır.

Kiraz Sapı : İçerisinde %30 oranında kiraz sapı bulunur. Kiraz sapı bilinen en iyi ödem söktürücüdür, yani vücudunuzda bulunan yararsız fazla suyun vücut dışına atılmasını sağlar. Bu yolla aynı zamanda idrar yollarının da sağlıklı şekilde çalıştırdığını belirten çalışmalar da mevcuttur. Kiraz sapı, bilinen ve kabul edilen tüm zayıflama hapları/çayları içerisinde kullanılan ana maddedir. Aynı zamanda kiraz sapı antioksidan etkisi ile cilt güzelliği ve bakım olmak üzere kozmetik sektöründe de aktif olarak kullanılmaktadır.

Hollywood 30 Days

Hollywood 30 Days

 

İçerisinde 60 kapsül bulunan Hollywood 30 days 30 günlük kullanıma uygundur. Günde 2 kez, sabah ve akşam yemeklerinden yarım saat önce 1 kapsül şeklinde bol su ile alınmalıdır. Gün içerisinde su tüketiminizi artırarak ödemin atılmasını sağlar. Aynı zamanda iştahınızı da kapatarak alınan kalori miktarını düşürdüğü için, kullanıcının kilo vermesini sağlamaktadır.

Kilo şikayeti olmayıp, kilosunu sabit tutmak için kullanmak isteyenler günde bir kapsül şeklinde kullanabilirler.

Kimler kullanamaz;

Kalp rahatsızlığı olanlar,
Yüksek tansiyonu olanlar,
Damar tıkanıklığı olanlar,
Hamile ve emzirenler bu ve benzeri hiç bir zayıflama ürününü kullanamazlar.

Yan Etkileri

Baş dönmesi,
Gözlerde kızarıklık ve sulanma,
Kalp çarpıntısı,
Halsizlik,
Kabızlık.

Kabızlık sorunu genelde tüm zayıflama ürünü kullanıcılarının başına gelen bir sorundur. Bu sorunu aşmak için, ürün sizi tok tutsa dahi gün içerisinde lif oranı yüksek besinler tüketilmelidir. Uzun süreli açlık durumu ve lifli besinler tüketilmemesi sebebi ile kabızlık sorunu görülmektedir. Belirtilen şekilde beslenmeniz halinde kabızlık sorunu ortadan kalkacaktır.

Gözlerde kızarıklık, sulanma, baş ağrısı gibi durumlar geçici yan etkilerdir. Bu yan etkiler kişinin vücudunun adapte olması sonrasında ( genelde 7-10 gün ) tamamen yok olacaktır.

Halsizlik sorunu genelde besin alımının yeterli seviyede olmamasından kaynaklanır. Eğer halsizlik durumu ciddi düzeye ulaşırsa, bu sorun vücudunuzdaki b12 vitaminin yetersiz olmasından kaynaklanmaktadır.

Kalp çarpıntısı sorunu genelde tüm kullanıcılarda yaşanır, ürün yağ yakıcı özelliği dolayısı ile nabzı yükselterek yağ yakımını sağlar. Eğer ciddi oranda, rahatsızlık verecek şekilde bir kalp çarpıntısı yaşanıyor ise, bu durum tıbbi bir rahatsızlığın olabileceğine işaret ediyor olabilir. Bu gibi durumlarda doktora danışmanız ve gerekli tetkikleri yaptırmanız yararınıza olacaktır.

Sipariş vermek için lütfen tıklayınız Hollywood 30 days