LİPİTABS

Lipitabs Tableti İçeriği Nedir?

Lipitabs ürünü tablet formundadır. Bu ürün içeriğinde solusitan adı verilen madde bulunur. Bu madde kabuklu deniz canlılarından elde edilmektedir.  Bu yüzden kişinin ıstakoz, yengeç ve karides gibi kabuklu deniz canlılarına alerjisi varsa bu ürünü kullanması tavsiye edilmez. Lipitabs ürününü kullanırken kişinin uyku ve beslenme düzenine de özen gösterilmesi gerektiği bilinmelidir.

Bu ürün kısa zamanda zayıflamaya imkan tanır. Bu ürün bol su ile kullanılması gereken bir üründür. Tabletin kullanıldığı süreçte gün içinde 2,5 litreden az su tüketilmemesi gerektiği unutulmamalıdır.

Lipitabs tabletini kullanırken sağlıklı beslenmeye de dikkat edilmesi gerekir. Bu sayede kısa zamanda kilo verilmesi mümkün olur. Bu ürünü kullanırken ağır yiyecekler ve sağlıksız içecekler tercih edilmemelidir. Şekerli ve asitli içecekler tüketilmemelidir. Bu sayede sağlıklı ve kolay bir şekilde kilo verilmesi mümkün hale gelir. Lipitabs tabletini kullanırken aynı zamanda spor, egzersiz veya yürüyüş yapılması tavsiye edilen bir durumdur. Böylece vücutta bulunan toksinlerin ve ödemin atılması daha kolay hale gelirken vücutta oluşabilecek sarkmalar da önlenmiş olur.

Lipitabs Tableti Nasıl Kullanılır?

Lipitabs ürünü içme suyunun içine atılarak hazırlanır. Tableti soğuk suyun içinde eritmek gerekir. Hazırlanan bu su yemeklerden önce içilir.

Lipitabs ürünü her zaman öğünlerden önce kullanılmak durumundadır. Bu ürünü kullanmak için bir bardak (250 ml) suyun içerisine 1 adet tabletin atılması ve karıştırılarak erimesi sağlanır. Suda eriyen tablet tüketime hazırdır. Bu suyu içtikten 20 – 30 dakika sonra kişinin sağlıklı ve düzenli bir öğün yapması gerekir. Tableti günde 3 defa kullanmak mümkündür. Lipitabs tableti belirtilen miktardan daha fazla kullanılmaması gereken bir üründür.

Lipitabs ürünü ile sağlıklı şekilde kilo vermek için tüm bu uyarılar dikkate alınmalıdır. Bununla birlikte ürün prospektüsü de dikkatle okunmalıdır. Lipitabs ürünü doğru ve düzenli kullanıldığında etkisini gösterir. Kişinin karaciğer hastalığı, kalp – damar tıkanıklığı, tansiyon hastalığı ya da böbrek yetmezliği gibi bir hastalığı varsa bu ürünü kullanması sakıncalıdır. Bu nedenle ürünü tüketmeden önce doktora danışmakta fayda vardır. Herhangi bir hastalığı olan kişinin bu ürünü kullanması sakıncalı olabilir. Bu tablet 15 yaşından küçükler için uygun bir ürün değildir. Lipitabs ürünü gebeler ve emzirenler için de sakıncalıdır.