Lida Orijinal Zayıflama Hapı Resmi Sitesi https://www.lida-orjinal.com Lida zayıflama hapı orjinal resmi satış sitesi Sat, 18 Jul 2020 16:58:22 +0000 tr hourly 1 https://wordpress.org/?v=5.4.4 147922153 https://www.lida-orjinal.com/107/ https://www.lida-orjinal.com/107/#respond Sat, 18 Jul 2020 15:09:52 +0000 https://www.lida-orjinal.com/?p=107
1 Aylık Kullanım
2 Aylık Kullanım
3 Aylık Kullanım
]]>
https://www.lida-orjinal.com/107/feed/ 0 107
Lida Zayıflama https://www.lida-orjinal.com/lida-zayiflama/ https://www.lida-orjinal.com/lida-zayiflama/#respond Fri, 29 May 2020 13:24:43 +0000 https://www.lida-orjinal.com/?p=70 LİDA

SON YILLARIN EN ÇOK TERCİH EDİLEN ZAYIFLAMA ÜRÜNÜ

Zayıflamak, zayıf olmak, fit gözükmek.. Cinsiyet ayrımı yapılmaksızın her insanın istediği şeylerdir. Günümüz dünyasında fizik güce dayalı işlerin artık yaygın olmaması, masa başı çalışma, gelişen teknoloji ile her işimizi internet üzerinden halletmemiz ve bunlara ek olarak fast-food tüketiminin de artması ile hemen hemen her insanın karşılaştığı bir sorun olmuştur kilo problemleri. Hem imaj olarak hem de sağlık olarak ciddi sorunlar yaratan fazla kilolarınızı kontrol altına alma zamanı geldi, siz de artık “Acaba bu yaz bikini giyebilecek miyim ?” ya da “Bu kıyafeti alıyorum ama ya kilo alırsam ?” gibi soruları bir daha aklınıza getirmeyeceksiniz, Lida Zayıflama Hapı ile kilonuzu kontrol altında tutacak, varsa fazla kilolarınızdan da sağlıklı bir şekilde kurtulacaksınız.

Lida’yı Tanıyalım

İlk üretimi 2007 senesinde gerçekleşen Lida 2020 itibari ile toplamda 20 milyon adetten fazla üretilerek en başarılı ürün olduğunu kanıtladı.  Dünyanın hemen hemen her ülkesinde binlerce insan tarafından tercih edilen Lida Zayıflama Hapı, günümüzde de hala aynı şekilde, zayıflamak isteyenlerin ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Tarif: 350mg/30 Kapsül/Kutu

Kullanım ve dozaj: Günlük bir kapsül, yemeklerden yarım saat önce.

Üretici: Kunming Lingcao Bio-Technology Co., Ltd.

Ana Firma: Kunming Dali Industry & Trade Co., Ltd. No.372, West Renmin Road, Kunming, Yunnan Province

 

Lida vücudunuzdaki birikmiş yağı yakmanın yanısıra, sizi tok tutarak gün içerisinde gerektiğinden fazla kalori almanızı engeller. Normal beslenme alışkanlıklarınıza devam ederek, sağlıklı ve düzenli kilo vermenizi sağlar.

 

LİDA İLE KAÇ KİLO VERİLİR

Lida zayıflama hapı Çin’de yetişen bitkilerden üretilen bitkisel bir zayıflama hapıdır. Lida  zayıflama hapı kişinin kısa süre içerisinde kilolarından kurtulmayı vaat etmektedir. Bunun için öncelikle kişinin önemli bir hastalığı varsa ya da kişi ilaç kullanıyorsa doktora bu konu hakkında danışmak gerekmektedir. Lida  zayıflama hapı tavsiye edildiği biçimde kullanılmalı ve kullanımı esnasında da bol su ile alınmalıdır. Günde 3 litre su tüketmeye özen gösterilmesi gerekmektedir.

Lida  zayıflama hapı doğru ve etkili bir şekilde kullanıldığı takdirde ayda 6 – 12 arası kilo vermeye yardımcı olacaktır. Bu süreci daha etkili bir şekilde atlatmak için doğru beslenmeye, sigara içmemeye ve asitli içeceklerden uzak durmaya özen göstermek gerekir. Lida  zayıflama hapı kullanırken diyet yaparak bitkisel zayıflama hapının etkisini arttırmanız mümkün olacaktır. Gün içinde tüketilmesi gereken su ise daha kısa sürede yağ yakmaya, tokluk hissine ve böbreklerin sağlıklı bir şekilde çalışmasına olanak tanıyacaktır. Bu nedenle su tüketimine oldukça özen göstermek gerekir.

Sıcak havalarda daha fazla kilo vermek mümkün olduğu için Lida  zayıflama hapı da yaz mevsiminde daha etkili bir şekilde kilo vermeye yardımcı olur. Çünkü soğuk havalarda vücut daha çok yağ hücresine ihtiyaç duyacağı için yağ depolamaya başlar. Sıcak havalarda ise bu durum söz konusu değildir. Bu da yaz mevsiminde daha çabuk kilo vermeye olanak tanır.

Lida  zayıflama hapı 18 ila 60 yaş aralığındaki insanların kullanımına sunulan bir üründür. Bu yaş sınırının altında ve üstünde kalan kişilerin Lida  zayıflama hapı kullanmaları tavsiye edilmemektedir. Lida  zayıflama hapı özellikle genç yaşta olup çok fazla kilo problemi çeken insanlar için oldukça rağbet gören bir ürün haline gelmiştir. Kişinin herhangi bir sağlık problemi yoksa Lida  zayıflama hapını tavsiye edildiği şekilde kullanması gerekmektedir.

]]>
https://www.lida-orjinal.com/lida-zayiflama/feed/ 0 70
Lida Zayıflama Hapı https://www.lida-orjinal.com/lida-zayiflama-hapi/ https://www.lida-orjinal.com/lida-zayiflama-hapi/#respond Mon, 11 May 2020 21:27:30 +0000 https://www.lida-orjinal.com/?p=58 lida zayıflama hapı
lida zayıflama hapı

Lida zayıflama hapı menşei olarak diğer zayıflama hapları gibi Çin’den gelmektedir. Lida yaklaşık 13 yıldır tüm dünya genelinde en çok satmış zayıflama hapıdır. Zayıflama hapları içerisinde en çok bilinen ve bu zamana kadar 10 milyon adetten fazla satarak etkinliğini tüm dünyada kanıtlamıştır.

Lida zayıflama kullanım açısından zahmetsizdir. Bit kutu Lida hapı içerisinde 30 kapsül bulunur ve 30 günlük kullanım içindir. Günde bir adet sabah kahvaltıdan yarım saat önce bol ılık su ile birlikte alınır. Kullanım kolaylığı açısından da insanların tercih sebebi olmuştur. Diğer zayıflama ürünleri, örneğin bitkisel toz çaylar zahmetli ve vakit almaktadır. Sıcak su içerisinde demlenmesi gereken bu çaylar kullanıcıların da tembellik etmesi dolayısı ile aksatılmaktadır. Ya da diğer bir örnekle zayıflama jelleri, zayıflama çaylarına nazaran çok daha zahmetli ve yorucudur. Zayıflama jelleri de tıpkı zayıflama hapları gibi günlük olarak kullanılır. Akşamları yatmadan önce inceltilecek bölgeye masaj şeklinde uygulanır ve mümkünse üzeri streç filmle sarılır. Streç filmle sarılan bölge zaten insanı rahatsız eden bir durumdur, kullanılmadığında ise jel üzerinize bulaşarak pis bir durum oluşturur. Zayıflama jelleri de bu sebepten dolayı çok fazla tercih sebebi olmazlar.

Lida zayıflama hapının diğer zayıflama ürünlerine karşı avantajları şu şekildedir;

  • Kullanımı kolay ve pratiktir
  • Yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz
  • Termojenik etkisi ile yağ yakımı sağlar
  • Tok kalmanızı sağlar ve kalori alımını durdurur
  • Su tüketiminizi artırarak ödem atmanızı sağlar ve bedenen de incelmenize yardımcı olur
  • Ekstra olarak diyet yapmanıza gerek kalmaz.

Görüldüğü gibi Lida zayıflama hapının diğer zayıflama ürünlerine avantajları hiç de azımsanacak gibi değildir. Düzenli ve aksatmadan kullanılması halinde vücut kitle indeksinize göre 4-12 kilo arasında bir verim almanızı sağlar. Sitemizde yer alan VKİ hesaplama aracı ile vücut kitle indeksinizi öğrenebilirsiniz.

]]>
https://www.lida-orjinal.com/lida-zayiflama-hapi/feed/ 0 58