Menü Kapat

 

Lida Etki ve Yan Etkileri

Lida zayıflama hapı kullanımı ile takip eden hafta itibarıyla kilo verimi başlayacaktır. Lida’nın etkilerini kullanmaya başladığınız günden itibaren hissedebilirsiniz Bu etkiler ilk olarak ağız kuruluğudur. Lida kullanımına başladığınız günden itibaren ağız kurulu başlar ve takip eden günlerde iştah kaybı maksimum seviyeye çıkar. Buna istinaden, vücut kalori alımı gerçekleştirmediği için yağ yakımı başlar ve harcanan kalori miktarına göre kilo verimi de başlamış olur.

Lida etkileri
Lida etkileri ve yan etkileri nelerdir ?

Lida zayıflama hapı kullanmaya başlamanızla birlikte ağız kuruluğu oluşacağı için günlük su tüketim ihtiyacınız da artacaktır. Su tüketimi ile birlikte Lida içerisinde bulunan ödem atmanıza yardımcı ve bağırsak temizleme özelliği bulunan ekstraklar sayesinde vücudunuzdan fazla su ve ödem atılacaktır. Su ve ödem atımı ile birlikte kendinizi daha iyi hissedecek ve gözle görülür şekilde incelme yaşayacaksınız. Lida içerisinde bulunan Yunnan yosunu sayesinde yağ yakımı da gerçekleşecek ve her iki durum birlikte etkin şekilde çalışmaya başladığı süreç ile birlikte de bir aylık süre içerisinde, vücut kitle indeksinize göre 4-12 kilo arasında bir verim alacaksınız.

 

Lida Yan Etkileri

Lida zayıflama hapı kullanımı ile alakalı olarak bazı yan etkiler görülebilmektedir. Kullanıma başlanan ilk hafta itibari ile baş ağrısı ve kabızlık yaşanabilmektedir. Bol su tüketimi ile birlikte baş ağrıları ortadan kaybolacaktır. Kabızlık sorunu ile ilgili ise meyve, sebze tüketimi artırmanız halinde bu sorunu da ortadan kaldırmış olacaksınız.

Lida kullanı ile birlikte bazı müşterilerimizde farklı yan etkiler görülebilmektedir. Örneğin göz sulanması, aşırı gerginlik ve uykusuzluk gibi sorunlar vücudunuzun Lida’ya alışması ile birlikte yavaşça kaybolacaktır.

Lida zayıflama hapının en çok dikkat edilmesi gereken yan etki Çarpıntıdır. Çarpıntı sorunu yaşıyorsanız bunun üç farklı sebebi olabilir.

1- Gün içerisinde fazlaca çay-kahve-kola vb. gibi kafein içeren gıdalar tüketilmesi. Lida içerisinde zaten kafein ihtiva eden Guarana meyvesi vardır. Ayrıca Lida kullanımı ile birlikte yağ yakımı sağlanması için nabız yükseldiği için bu durum fazla kafein ile birleşince çarpıntı sorununa yol açabilmektedir.

2- Gün içerisinde kullandığınız ve Lida ile etkileşime girecek ilaç kullanımı. Eğer zorunlu olarak ilaç kullanma durumunuz var ise ilaç prospektüsünü okuyunuz, gerekli ve detaylı bilgi yoksa doktorunuza danışınız.

3- Yukarıdaki durumların hiç birisi olmamasına rağmen yine çarpıntı sorunu yaşıyorsanız yüksek tansiyon ya da kalp-damar rahatsızlığınız olabilir. Böyle bir durumda Lida kullanımını hemen bırakmanız gerekmektedir.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: