Menü Kapat

 

Lida Nasıl Kullanılır

Lida zayıflama hapı kullanımı oldukça kolaydır. Bir kutu Lida içerisinde 30 bitkisel kapsül bulunur. Bir kutu bir aylık kullanım içindir.

Günde 1 adet, sabah kahvaltıdan 30 – 60 dakika öncesinde bol su ile birlikte alınmalıdır. Sonrasında ise kahvaltınızı yapabilirsiniz. Lida kullanımında dikkat edilmesi gereken nokta, düzenli bir şekilde kullanmanızdır. ilk kutu kesinlikle hiç ara vermeden ve düzenli saatlerde kullanılarak bitirilmelidir. Sonrasında eğer ihtiyaç var ise 3 gün ara verdikten sonra diğer kutuya geçilir. 3 kutu ve üzerinde kullanacaklar için 2. kutudan sonra bir haftalık ara verilmesini önermekteyiz. Bazı kullanıcılarda vücut ürüne karşı bir alışkanlık göstererek etkilerin azaldığı gözlemlenmiştir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamak adına zaman zaman aylık kullanımlarda ara verilebilmektedir.

Lida Kullanımı
Lida zayıflama hapı kullanımı nasıl olur ?

Lida kullanımı ile birlikte ideal kilonuza ulaşmanız halinde ürünü bir anda kesmemelisiniz. İdeal kiloya ulaştıktan sonra bir kutuyu gün aşırı kullanarak ( birer gün ara ile ) bitirmelisiniz. Bu şekilde kilo sabitleme işlemi de gerçekleşmiş olacak ve tekrar kilo alımının önüne geçilmiş olacaktır.

Lida zayıflama hapı ile birlikte ekstra olarak bir diyete ihtiyacınız yoktur. Ancak yine de gün içerisinde bol şeker içeren gıdalar kaçınmanızda fayda vardır. Gereksiz kalori alımını engellemeniz halinde Lida kullanımı ile alacağınız sonuçlar çok daha iyi olacaktır.

Eğer zamanınız ve imkanınız varsa hafif egzersizler ve yürüyüşler yapabilirsiniz. Bu, zorunlu değildir ancak egzersiz yapmanın faydaları Lida’dan bağımsız olarak size ekstra fayda sağlayacaktır. Egzersiz ile birlikte kan akış hızınız sabitlenecek, vücudunuzdaki kaslar hareket edecek ve ekstra kalori harcamış olacaksınız. Ayrıca, vücut kitle indeksi çok yüksek olan kişiler, yüksek kilo verimi sonrası deri sarkması ve benzeri sorunlar yaşamamak adına kesinlikle spor yapmalı ve sıkılaştırıcı jel-krem kullanmalıdır.

Lida, alkol ile eş zamanlı kullanılmamalıdır. Alkol alımından 2 saat öncesi ya da sonrasında kullanımında herhangi bir sakınca yoktur.

Antidepresanlar ile birlikte Lida Hapı kullanmanın, arada 2 saat boşluk bırakmanız halinde herhangi bir sakıncası yoktur. Ancak antidepresanlar vücuttaki bazı hormonların fazladan salgılanması dolayısı ile Lida’nın etkilerini biraz azaltabilmektedir.

Adet dönemlerinde Lida kullanımına ara veremenize gerek yoktur ancak Lida’nın etkileri bu dönemde daha azdır çünkü adet döneminde vücudunuzda hormonal değişiklikler olmaktadır.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: