Menü Kapat

Lida Zayıflama Hapı

lida zayıflama hapı
lida zayıflama hapı

Lida zayıflama hapı menşei olarak diğer zayıflama hapları gibi Çin’den gelmektedir. Lida yaklaşık 13 yıldır tüm dünya genelinde en çok satmış zayıflama hapıdır. Zayıflama hapları içerisinde en çok bilinen ve bu zamana kadar 10 milyon adetten fazla satarak etkinliğini tüm dünyada kanıtlamıştır.

Lida zayıflama kullanım açısından zahmetsizdir. Bit kutu Lida hapı içerisinde 30 kapsül bulunur ve 30 günlük kullanım içindir. Günde bir adet sabah kahvaltıdan yarım saat önce bol ılık su ile birlikte alınır. Kullanım kolaylığı açısından da insanların tercih sebebi olmuştur. Diğer zayıflama ürünleri, örneğin bitkisel toz çaylar zahmetli ve vakit almaktadır. Sıcak su içerisinde demlenmesi gereken bu çaylar kullanıcıların da tembellik etmesi dolayısı ile aksatılmaktadır. Ya da diğer bir örnekle zayıflama jelleri, zayıflama çaylarına nazaran çok daha zahmetli ve yorucudur. Zayıflama jelleri de tıpkı zayıflama hapları gibi günlük olarak kullanılır. Akşamları yatmadan önce inceltilecek bölgeye masaj şeklinde uygulanır ve mümkünse üzeri streç filmle sarılır. Streç filmle sarılan bölge zaten insanı rahatsız eden bir durumdur, kullanılmadığında ise jel üzerinize bulaşarak pis bir durum oluşturur. Zayıflama jelleri de bu sebepten dolayı çok fazla tercih sebebi olmazlar.

Lida zayıflama hapının diğer zayıflama ürünlerine karşı avantajları şu şekildedir;

  • Kullanımı kolay ve pratiktir
  • Yanınızda kolayca taşıyabilirsiniz
  • Termojenik etkisi ile yağ yakımı sağlar
  • Tok kalmanızı sağlar ve kalori alımını durdurur
  • Su tüketiminizi artırarak ödem atmanızı sağlar ve bedenen de incelmenize yardımcı olur
  • Ekstra olarak diyet yapmanıza gerek kalmaz.

Görüldüğü gibi Lida zayıflama hapının diğer zayıflama ürünlerine avantajları hiç de azımsanacak gibi değildir. Düzenli ve aksatmadan kullanılması halinde vücut kitle indeksinize göre 4-12 kilo arasında bir verim almanızı sağlar. Sitemizde yer alan VKİ hesaplama aracı ile vücut kitle indeksinizi öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: